Olympisch Zeitplan Pyeongchang Mit 14 feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Pyeongchang 201809:051:05MCurlingSUI - GBR 5 - 6
Pyeongchang 201809:051:05MCurlingKOR - USA 7 - 11
Pyeongchang 201809:051:05MCurlingCAN - ITA 5 - 3
Pyeongchang 201809:051:05MCurlingDEN - SWE 5 - 9

Pyeongchang 201810:002:00EiskunstlaufPaarlauf
Pyeongchang 201810:302:30MSnowboardHalfpipe

Pyeongchang 201811:003:00MSnowboardHalfpipe
Pyeongchang 201811:303:30FinalesMSnowboardHalfpipe

Pyeongchang 201812:104:10VEishockeySWE - SUI 1 - 2

Pyeongchang 201813:455:45MNordische KombinationEinzelspringen Normalschanze - 10 km Langlauf

Pyeongchang 201814:056:05VCurlingSUI - CHN 2 - 7
Pyeongchang 201814:056:05VCurlingDEN - SWE 3 - 9
Pyeongchang 201814:056:05VCurlingRUS - GBR 3 - 10
Pyeongchang 201814:056:05VCurlingJPN - USA 10 - 5

Pyeongchang 201815:007:00MNordische KombinationEinzelspringen Normalschanze - 10 km Langlauf

Pyeongchang 201816:408:40VEishockeyKOR - JPN 1 - 4

Pyeongchang 201817:459:45FinalesMNordische KombinationEinzelspringen Normalschanze - 10 km Langlauf

Pyeongchang 201819:0011:00FinalesVEisschnelllauf1000 m

Pyeongchang 201820:0512:05MCurlingNOR - JPN 4 - 6
Pyeongchang 201820:0512:05MCurlingSUI - ITA 4 - 7
Pyeongchang 201820:0512:05MCurlingKOR - SWE 2 - 7
Pyeongchang 201820:0512:05MCurlingCAN - GBR 6 - 4
Pyeongchang 201820:2012:20MRennrodelnDoppel

Pyeongchang 201821:1013:10MEishockeyUSA - SLO 2 - 3
Pyeongchang 201821:1013:10MEishockeySVK - RUS 3 - 2
Pyeongchang 201821:3013:30FinalesMRennrodelnDoppel

Alle Zeiten und Tage sind freibleibend und basieren auf den letzten beiden Olympischen Winterspiele auf der Basis. Das offizielle Programm wird erst im Laufe des Jahres 2017 bekannt. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Olympisch Zeitplan Pyeongchang 2018

somodimidofrsa
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mar
2
mar
3
mar


Updates

Schaatsen12:14: Jorien ter Mors pakt GOUD!

Biathlon12:08: de 15km voor vrouwen Biatlon is verplaatst naar morgen 09:15 nl tijd

Schaatsen12:03: Jorien ter Mors rijdt een WR laaglandbaan 1:13.56 (18.07 - 26.99! - 28.50)... genoeg voor goud denk ik

Eine Reaktion zu geben
Name:
Rating:
E-mail:
E-Mail-Adresse ist nur für die Authentifizierung, die Adresse wird nicht veröffentlicht
Subject
Reaktion:
keine urls, links, code, spam etc erlaubt
 

Die heutige Finale
Finales van vandaag

Snowboard3:30MHalfpipe
GoudUSAShaun White
zilverJPNAyumu Hirano
bronsAUSScotty James

Nordische Kombination9:45MEinzelspringen Normalschanze - 10 km Langlauf
GoudGEREric Frenzel
zilverJPNAkito Watabe
bronsAUTLukas Klapfer

Eisschnelllauf11:00V1000 m
GoudNEDJorien Ter Mors
zilverJPNNao Kodaira
bronsJPNMiho Takagi

Rennrodeln13:30MDoppel
GoudGERTobias Wendl / Tobias Arlt
zilverAUTPeter Penz / Georg Fischler
bronsGERToni Eggert / Sascha Benecken